1980 yılında Dekor Perde ve Tasarım olarak kurulan perde sistemleri konusunda faaliyet gösteren köklü bir firmadır. Tecrübesiyle, daima öncülük eden ve kalitesiyle aranan bir firmadır.


Dekor Perde ve Tasarım, Alüminyum ve ahşap jaluzi, kumaş ve ahşap stor, plise, sunscreen, dikey kumaşve PVC, katlamalı perde mekanizmaları (tüplü-zeyna), motorlu perde sistemleri, Perde Aksesuarları ve Yatak Odası Ürünleri konusunda uzman ekibimizle kaliteli ürün sunmaktayız.


Dekor Perde ve Tasarım her yıl bünyesine yeni ürün katarak yelpazesini daha da genişletmiş ve temsilcisi olduğu firmaları arttırmıştır.Ürünlerimizin bütün yedek parçalar stoklarımızda mevcut olup, gerekli kalite testinden geçirilerek tüketiciye ulaştırılmaktadır. Dekorasyonda seçilen malzeme insanın kişiliğini yansıtır. Günümüz insanı da seçkinliği; sadelik, kolaylık ve modern dekor anlayışıyla bütünleştirmektedir.


Dekor Perde ve Tasarım Ev tasarımının en sıcak unsuru olan perdelik ve döşemelik kumaşları, her türlü konsepte hitap eden koleksiyon ve kalite alternatifiyle, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla işbirliği yaparak, tüketicinin her türlü ihtiyacını karşılamayı ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı amaç edinmiştir.